بازسازی, طراحی و زیبایی منزل, نقاشی ساختمان

هزینه بازسازی

هزینه بازسازی

هزینه بازسازی

خیلی ها بازسازی را به این دلیل انتخاب می کنند که هزینه های پایینی دارد. طبیعی است ، چرا که هم زمان کمی صرف می شود و هم هزینه مالی کمی . البته بازسازی هم مانند دیگر خدمات ساختمانی ، هزینه های منعطفی دارد.

مثلا بازسازی با انتخاب مصالح در خور بودجه و بدون انگاشت درستی از طراحی داخلی میتواند هزینه خیلی پایینی داشته باشد . یا همچنین استفاده از مصالح برند و اجرای ایده یک دیزاینر مطرح ، هزینه بالایی خواهد داشت . ما در دیوار دیزاین چون پکیجی از خدمات کامل ارائه میدهیم ، هزینه بازسازی را پایین می آوریم. تصور کنید ، هم میخواهید ، طراحی داخلی خانه خوبی داشته باشید . هم مصالح درستی استفاده کنید . و البته هزینه هایتان هم پایین باشد . اینجاست که شما با دیواردیزاین تماس میگیرید . چرا که ما هم با دیزاینر های مطرح کار کرده و میکنیم. هم خودمان بدلیل ارتباطاتی که داریم مصالح خوب را برای شما با هزینه پایین فراهم می آوریم .

هزینه بازسازی

محاسبه هزینه بازسازی خانه

برای محاسبه درست هزینه بازسازی باید خیلی چیز ها را در نظر گرفت . چراکه خیلی ها نگاه اجمالی به بازسازی دارند در حالی که باید ریز ترین جزییات را نیز در نظر گرفت. پروژه بازسازی در حالت کلی به چند بخش دارد که در هنگام محاسبه هزینه به بخش های زیر تقسیم می شود.

  • تخریب
  • تعمیر
  • طراحی داخلی
  • نقاشی ساختمان
  • مصالح ساختمانی

تخریب

اکثرا بازسازی به خاطر این انجام می شود که جایی از خانه به مشکل برخورده است . مثلا دیواری بخاطر نشتی آب یا تابش دائم آفتاب خراب شده است . در این صورت اول باید تخریب شود . عمل تخریب عموما در بازسازی ، عمل هزینه بری حساب نمی شود . ولی به هر حال جز کوچکی از پروژه بازسازی شما هست .

تعمیر

بخش تعمیر میتواند به بخش های جزیی زیادی تقسیم شود. مانند گچکاری،سنگ کاری،کاشی کاری،لوله کشی و . . .

هر کدام از این بخش ها هزینه مربوطه به خود را دارند. بیشترین هزینه در عمل بازسازی ، اکثرا در این بخش صرف می شود.

طراحی داخلی

بدون یک طراحی مفهومی و منسجم ، بازسازی کار بیهوده ایست که انجام میدهید. لطفا طراحی داخلی را جز بخش های مهم خود بدانید . درست است بیشتر یک کار هنری است تا ساختمانی. ولی دلیل اصلی زیبایی هنر است . پس به ما اعتماد کنید و بگذارید ایده های خودمان را برای طراحی مطرح کنیم. ما در این چندین سالی که به عنوان یکی از بهترین شرکت های ساختمانی هستیم، ایده ها و طرح های زیادی را دیده ایم. همچنین محل استفاده و درستی اجرای آنها را نیز میدانیم. نگران نباشید ما نخواهیم گذاشت شما برای طراحی داخلی هزینه زیادی صرف کنید.

نقاشی ساختمانی

بروید یک چرخ در وبسایت ما بزنید. متوجه خواهید شد که ما در اوایل کارمان را با نقاشی ساختمان شروع کردیم . نقاشی شاید مهمترین بخش بازسازی ساختمان باشد . چرا که تمام طرح ها ، تعمیرات و رنگ ها اینجا معنی میپذریند. نقاشی بسته به رنگ انتخابی مانند اکرلیک، روغنی،ترکیبی و . . . هزینه ای متفاوتی دارد ولی نگران نباشید . ما هوای شما مشتریان عزیز را داریم .

مصالح ساختمانی

اگر به یک بنگاه یا وبسایت فروشگاهی مصالح ساختمانی سر بزنید. آن ها شما را قانع خواهند کرد که مصالحشان هیچ فرقی با برند های مطرح ندارد. ولی واقعیت اینطور نیست . شاید در اوین روز های اجرا تفاوت را ، لمس نکنید. ولی بدانید که مصالح نادرست ، کم کم دلیل پایین بودن هزینه ها را نشان خواهند داد . برای این بخش هم نگران نباشید. ما به دلیل اینکه بخاطر پروژه های متعدد ، خرید عمده می کنیم. قیمت های پایینی به شما ارائه خواهیم داد. چه چیزی بهتر از مصالح خوب با قیمت پایین؟

نقاشی ساختمان

همکاران ما در بازسازی خانه در تهران و دماوند

شرکت هایی که در حوزه ما فعال هستند و همچنین خود ما ، باید ارتباط درستی با همدیگر داشته باشیم. بخاطر همین ما همکارانی داریم که ما را در بخش های مختلف مخصوصا تعدیل هزینه بازسازی، یاری می کنند.

کیان هوم 

یک شرکت ساختمانی که هم در تامین مصالح از بهترین هاست و هم در ارائه خدمات . لازم به ذکر است کیان هوم هم جزیی از گروه کاری دیواردیزاین به شمار می آید.

گروه ارپا

ما با گروه آرپا در یک راستاییم ، هم باهمدیگر کار میکنیم و در صورت نیاز ، به همدیگر کمک خواهیم کرد . شما میتوانید با سر زدن به وبسایت این شرکت ، نمونه کارهایشان را نیز ببینید .

???? ?? ????

مطالب مرتبط

One thought on “هزینه بازسازی

  1. ناصر گفت:

    عالی مطالب بسیار مفید و بدردبخوری بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *