بازسازی, پتینه و کاغذ دیواری, طراحی و زیبایی منزل, مشتریان, نقاشی ساختمان

سفارش بازسازی

سفارش بازسازی

سفارش بازسازی

در حالت کلی سفارش بازسازی خانه به دیوار دیزاین ، به چند بخش تقسیم می شود. در این روند ما تمام جوانب را در نظر گرفته ایم . و تا جایی که بتوانیم ، با مشتریان عزیزمان مدارا خواهیم کرد . لازم به ذکر است که تک تک این مراحل میتواند ، به صورت تکی هم اجرا شود . این حالت برای مشتریانی است که برای مراحل دیگر برنامه خاصی دارند. همچنین تمام این خدمات بازسازی در تمام نقاط تهران و دماوند قابل اجرا هست . برای اطلاع بیشتر از مناطق تحت پوشش به مقاله بازسازی در تهران و دماوند مراجعه کنید .

سفارش بازسازی

نمونه کار بازسازی

در مرحله اول ، مشتریان برای اینکه مطمئن شوند از انتخاب خود راضی خواهند بود ، نمونه کار های ما را میبینند. برای اینکار میتوانند از لینک های موجود در صفحه اول استفاده کنند . سپس از طریق شماره تلفن درج شده در وبسایت با ما تماس خواهند گرفت . همچنین می توانند از لینک تماس سریع واتساپ استفاده کنند.

بازدید از مکان بازسازی

در این مرحله کارشناس ما ، که اکثرا خود جناب شهرام جعفری میباشد، از مکان بازدید می کند. در این مرحله تمام ایده های بازسازی مشتری با کارشناس در میان گذاشته می شود . و تصمیم نهایی جهت اجرای بازسازی ، گرفته خواهد شد .

قیمت بازسازی

در این مرحله ، کارشناس ما با سنجیدن زمان و کار مورد نیاز ، قیمت نهایی را به مشتری اعلام خواهد کرد. تمام سعی دیواردیزاین بر این است که مناسب ترین قیمت را ارائه کند . پس از انتخاب خود مطمئن باشید . چون در دیوار دیزاین از همان روز های اول به کیفیت کار فکر شده است ، نه به درآمد کار.

پتینه کاری در فرمانیه

اجرای بازسازی

مرحله اجرای بازسازی شمال موارد مختلفی است که میتواند به صورت تکی هم اجرا شود. به طور کلی وقتی مشتری عزیز ، برنامه خاصی را برای یکی از مراحل در نظر دارد ، میتواند از اجرای آن مرحله توسط دیوار دیزاین صرف نظر کند.

مراحل بازسازی توسط ما بدین شکل است .

1 – تخریب و تعمیر

در این مرحله ما برخی قسمت های مکان را تخریب میکنیم . در صورت نیاز به تعمیر آن قسمت را تعمیر خواهیم کرد . همچنین سعی می کنیم آن قسمت را بر اساس طرحی که توافق کرده ایم ، تعمیر کنیم.

2 – طراحی داخلی

ما در این قسمت خانه شما را به صورت کامل به طرحی  که در بخش قبلی ، تصمیم گرفته ایم ،در می آوریم. انعطاف تیم طراحی داخلی ما ، به ما این اجازه را می دهد که دست بازتری در این مرحله داشته باشیم. فرقی نمی کند که شما عاشق طرح های منحنی آرک هستید یا طرح های تیز مدرن ، به هر حال ما زمینه آن را برای شما فراهم خواهیم اورد.

3-نقاشی ساختمان (یا پتینه کاری و کاغذ دیوار)

در آخر کار ما زیبا سازی است. باید تمام زمینه هایی را که چیدیم به صورت خاصی با رنگ ، شکل بدهیم . همچنین در موارد زیادی این قسمت توسط کاغذ دیوار یا پتینه هم انجام می شود .

تحویل پروژه

به همین زیبایی و با برنامگی ، سفارش بازسازی  به اتمام رسیده است . در این مرحله ما پروژه را به مشتری عزیز در تاریخ معین شده ، تحویل می دهیم . مطمئنا به خاطر کاری که کرده ایم به مشتریان احتمالی دیگر معرفی خواهیم شد .

مطالب مرتبط

One thought on “سفارش بازسازی

  1. ناصر گفت:

    دستتون درد نکنه از مطالب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *