گروه تخصصی دیوار دیزاین

تیم متخصص دیوار دیزاین با مدیریت شهرام جعفری با سابقه بیش از یک دهه در امور نقاشی، کاغذ دیواری و تعمیرات ساختمان و همچنین عضو انجمن صنف نقاشان پایتخت آماده ارائه خدمات نقاشی، طراحی و تزیین ساختمان به هموطنان عزیز در اقسا نقاط میهن اسلامی ایران می باشد. جناب شهرام جعفری اجرای پروژهای نقاشی و طراحی دیوار ساختمان مانند:

و سایر پروژهای ساختمانی شخصی را در کارنامه حرفه ای خود دارا می باشد.

شهرام جعفری به عنوان مدیر تیم دیوار دیزاین دارنده پروانه مهارت فنی نیروی کار صنعت ساختمان از سازمان انجمن صنفی نقاشان تهران و حومه با شماره استاندارد 31/25/3/1-9 با شماره عضویت 192/005308  می باشد.

علاوه بر خدمان نقاشی ساختمان که به وفور در دیوار دیزاین انجام گرفته است، گروه دیوار دیزاین سابقه اجرای کاغذ دیواری را نیز دارد. انتخاب بهترین متریال در ماغذ دیواری و کیفیت بسیار بالای اجرا زبان زد همکاران و مشتریان ماست. پتینه کاری نیز به عنوان یکی از کارهای طراحی دیوار در این گروه اجرا می شود که در قسمت خدمات و نمونه کارها عکس و توضیحات کاملی ر این باره انجام داه شده است. تعهد و تخصص از خصیصه های بارز کارکنان دیوار دیزاین است. همچنین سرعت اجرای کار در این گروه بسیار بالاست. حتی قابلست این را داریم که در شرایطی که کار فرما نیاز فوری به انجام سریع کار داشته باشد، تمتن وقت نیرو های خود را به کار می گیرم تا هر چه سریع تر کار را با کیفیت عالی تحویل دهیم.

بازدید و مشاوره رایگان در امور نقاشی ساختمان، کاغذ دیواری، پتینه کاری و بازسازی ساختمان توسط گروه تخصصی نقاشی ساختمان دیوار دیزاین. اگر تصمیم به ایجاد تغییر در محیط زندگی یا کار خود گرفته اید به وبسایت ما سر بزنید و نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید.
شعار ما:
قیمت مناسب با تخفیف
کیفیت عالی
اجرای سریع
تعمیرات و پشتیبانی تا دو سال پس از اجرا

پتینه کاری روی دیوار

پتینه کاری روی دیوار