بازسازی

چگونه هزینه بازسازی خانه را کاهش دهیم؟

چگونه هزینه بازسازی خانه را کاهش دهیم

چگونه هزینه بازسازی خانه و آپارتمان را کاهش دهیم ؟

مهمترین دلیل ترجیح بازسازی خانه به خرید خانه جدید یا ساخت و ساز از نو،به صرفه بودن هزینه است. اگر قرار بر این باشد که هزینه های بازسازی خیلی بیشتر از تخمین ما بشود، باید بدنبال راه حلی برای این مشکل باشیم. برای کاهش هزینه های بازسازی خانه یا آپارتمان چندین روش و نکته اساسی وجود دارد. ما در زیر به بیان برخی از این نکات می پردازیم و امیدواریم مفید باشد.

این مطالب برگرفته از وبسایت thisoldhouse میباشد

افزایش کارایی بجای سایز ، برای کاهش هزینه بازسازی

همانطور که در تصویر مشخص است ، نیاز نیست سایز برخی قسمت های خانه را افزایش دهید. مثلا مانند بالا اگر بتوانید از کشو ها استفاده کنید هم در فضا صرفه جویی کرده اید و هم در هزینه ها. اینکار امکانات و کارآیی بیشتری به شما می دهد. به همین دلیل باعث می شود نیازی به تخریب و تعمیر برای بدست آوردن فضای مورد نیاز نداشته باشید.

صرفه جویی در هزینه بازسازی

نور طبیعی را به نور لامپ ترجیح بدهیم

قبل از ایجاد یک سوراخ بزرگ در کنار خانه و تنظیم مجدد پنجره، راه‌های کم دردسر و کم‌هزینه‌تر را برای رسیدن به نور در نظر بگیرید. برای مثال، برای روشن‌تر کردن حمام یا راهروی بدون پنجره، می‌توانید یک «لوله نوری» نصب کنید که بین تیرهای سقف و قیف‌های آفتاب به سمت فضای نشیمن می‌چرخد.

به خدمات ماندگار توجه کنید تا یک کار زودگذر و موقت

درست است که اجرای یک کار ماندگار شاید هزینه بیشتری داشته باشد. ولی کارهای  موقت و به اصطلاح روکار ، بعد از مدتی تخریب می شوند. در این صورت خود باعث لزوم هزینه های بالاتر در آینده خواهد شد.

کاهش هزینه بازسازی خانه

با یک طراح خوب مشورت کنید

اغلب هزینه ناچیزی که به یک طراح داخلی به عنوان حق مشاوره برای خانه تان میدهید. هزینه های احتمالی بعدی را بسیار کاهش می دهد. هیچ وقت در هیچ موردی نترسید که با کارشناسان خبره مشورت کنید. البته تیم دیوار دیزاین میتواند شما را در این امر راهنمایی کند،فقط کافیست تماس بگیرید.

بعضی کارها را خودتان انجام دهید

به طور مثال تخریب در برخی مواقع جز این کارهاست. البته قبول داریم که تخریب عموما اندازه بازسازی خانه هزینه ندارد. ولی اگر خودتان بتوانید آنرا انجام دهید، باز هزینه قابل توجهی را در بازسازی خانه کاهش داده اید. البته نیاز است که احتیاط کنید. مثلا تخریب یک دیوار حمال یا قطع کردن سیم های برق توکار ، میتواند دردسر ساز باشد. با حوصله و احتیاط این کار را انجام دهید.

دیواردیزاین خدمات بازسازی خانه از صفر تا صد را در کلیه مناطق تهران ارائه میدهد. برای نکات بیشتر در کاهش هزینه بازسازی خانه به ارشیو مطالب وبسایت سر بزنید.

???? ?? ????

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *