پتینه و کاغذ دیواری

نقاشی و پتینه کاری ساختمان در پاسداران 1401

پتینه کاری در پاسداران

بهترین پتینه کاری در پاسداران

پتینه کاری در پاسداران

پتینه کاری در پاسداران

همانطور که درمباحث مربوط به پتینه کاری ( پتینه چیست ) گفته شد، پتینه کاری یکی از محبوب ترین ایتم های تزییناتی ساختمان های لوکس در تهران می باشد.

در اکثر ساختمان هایی که در پاسداران بصورت شیک و مجلل ساخته می شود می توان رد پای این هنر زیبا را مشاهد کرد.

پتینه کاری در پاسداران به اندازه ای مهم شده است که می توان آموزشگاه های پتینه کاری را به وفور در تهران نام برد که هر کدام با روش ها و اصول خاصی سعی در آموزش پتینه کاری به هنر جویان می باشند.

بیشتر بخوانید : پتینه کاری در پاسداران

بازار کار پتینه کاری در پاسداران

با توجه به اینکه اغلب ساختمان های شیک و مجلل در تهران و خصوصا شمال تهران ساخته و نوسازی می گردد، پتینه کاری در تهران هم نسبت به سایر شهرهای ایران بازار کار بهتری دارد. طراحی سایت در تبریز

همچنین اگر کیفیت کار های اجرایی خوب باشد در مناطق مختلف تهران می توان دید که حساسیت زیادی به قیمت وجود ندارد و اصل کار بر کیفیت می باشد.

بنابراین اگر در کنار نمونه کارهای موفق و درخشان ، کمی هم هنر بازاریابی داشته باشید می توانید از این هنر یک منبع درآمد بسیار عالی برای خود داشته باشید.

پتینه کاری در شهرستان ها :

همچنان که اغلب تکنیک های معماری به مرور از تهران به سایر شهرستان های ایران کشانده می شود، پتینه کاری هم از این امر مستثنی نمی باشد.

پتینه کاری در شیراز ، پتینه کاری در اصفهان ، پتینه کاری در مشهد ، پتینه کاری در تبریز ، گیلان ، مازندران ، خوزستان از دیگر کلیدواژه با جستجوی بالا در گوگل می باشد که نشان از اهمیت بالای این هنر در این شهر ها است.

همچنین برگزاری ورکشاپ های دوره ای و آموزشگاه های پتینه کاری در این شهر ها ادله دیگری برای جذابیت این آیتم تزییناتی می باشد.

بنابراین می توان گفت در حال حاضر پتینه کاری در شهرستان یک بازار بکر و نوپا برای پتینه کاران خواهد بود و می توانند با اندکی تبلیغ و بازاریابی برای این هنر به درآمد خوبی دسترسی داشته باشند.

قیمت پتینه کاری در پاسداران – نقاشی ساختمان –  پتینه کاری پاسداران

در مبحث مربوط به پتینه گفته شد که پتینه کاری یک کار هنری می باشد و نمی توان یک قیمت واحد برای آن تعیین کرد. ضمن اینکه پتینه کاری خود تکنیک های متنوعی دارد که هر کدام ظرافت و زیبایی خاص خود را دارد.

بنابراین قبل از تعیین تکنیک های مورد نیاز و متاراژ کلی پروژه ای که قرار است پتینه کاری صورت گیرد، ارائه قیمت منطقی نخواهد.

لذا پیشنهاد ما بر این است که برای ارائه قیمت دقیق پتینه کاری حتما از پروژه بازدید صورت گیرد.

اما با این حال قیمت پتینه کاری در تهران در مقایسه با شهرستان ها کمی بالاتر است و شاید مهمترین دلیل آن تقاضای زیاد برای این کار در ساختمان های لوکس می باشد.

جهت پتینه کاری در پاسداران با گروه دیوار دیزاین در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *