بازسازی, طراحی و زیبایی منزل, نقاشی ساختمان

مراحل بازسازی خانه

مراحل بازسازی خانه

مراحل بازسازی خانه

بازسازی خانه و آپارتمان

اگر دوست دارید خانه خودتان را بازسازی کنید باید نکات مهم را در نظر داشته باشید. یکی از این نکات مهم در بازسازی خانه و آپارتمان ، دانستن مراحل بازسازی خانه است. این مراحل منطقا به صورت پی در پی و با ترتیب اجرا میشوند. سهل انگاری در رعایت هر یک از این مراحل میتواند نتایج نامطلبوی را به همراه داشته باشد.

بازسازی ، خانه یا آپارتمان شما را به جایی تبدیل می کند که دوست دارید. علاوه بر این بازسازی باعث می شود شما در هزینه های ساخت و ساز تا حدودی صرفه جویی کنید. همچنینی از یک سمت دیگر باعث افزایش چشمگیر خانه شما در موقع فروش است.

طراحی داخلی خانه و آپارتمان

طراحی داخلی خانه

اول از همه و البته مهم تر از همه طراحی داخلی خانه ایست که می خواهید در آن زندگی کنید. یک طراح خوب در طراحی داخلی خانه یا آپارتمان شما ، به جای اینکه مدام نکات ضعف خانه شما را بیان کنید. دنبال ایده هاییست که آنها را رفع کند. مثلا زمانی اتفاق می افتد که خانه یا آپارتمان تحت بازسازی، کوچک است. صاحبخانه این واقعیت را به خوبی درک می کند ولی گاهی وقت ها میبینیم که طراح مدام در حال اشاره به این نقطه ضعف است.

یک طراح داخلی خوب همیشه سعی می کند با طراحی بهترین المان های مطرح جهانی، در هر نوع مکانی،مهارت خود را نشان دهد. این خودنمایی نباید وابسته به پولی که دریافت می کند باشد. باید اینگونه فکر کند که این دیزاین بهترین نمونه کار او خواهد بود و تمام تلاشش را بکند.

این موقع است که صاحبخانه راضی می شود خانه او به سبکی که طراح در نظر دارد اجرا شود و به او اعتماد می کند.

دیوار دیزاین در زمینه طراحی داخلی با طراحان معتبر و سرشناسی کار کرده است. یکی از این طراحان ، علی اسهرلوس می باشد.

تخریب در بازسازی و از بین بردن بافت فرسوده

تخریب سرویس بهداشتی

تخریب هم مانند طراحی داخلی خانه در مراحل بازسازی خانه مهم است. به دلایل زیادی امکان دارد که خانه شما نیاز به تخریب داشته باشد. گاهی این دلیل میتواند فرسودگی قسمتی از بافت خانه تان باشد ، گاهی هم دمده شدن ابزار و مصالح استفاده شده. به هر حال برخی مواقع ( نه هر وقتی) برای بازسازی خانه باید بعضی قسمت ها تخریب شود.

در نگاه اول عمل تخریب خانه کار سختی به نظر نمی آید. ولی این شرایط آرمانی وقتی درست است که در ساخت و ساز اولیه خانه تمام استاندارد ها رعایت شده باشد. همانطور که میدانید این استاندارد ها در اکثر خانه های تهران رعایت نشده است. پس پروسه تخریب نیازمند کارشناسی با تجربه و ماهر در این زمینه است.

تیم تخریب دیواردیزاین عملات تخریب خانه شما را هر چند جزئی با تمام دقت انجام می دهد و هزینه ای بابت آن دریافت نخواهد شد.

تعمیر خانه یا آپارتمان در مراحل بازسازی خانه

پ

یکی دیگر از مراحل مهم بازسازی خانه،تعمیر است. تعمیر خانه یا آپارتمان یعنی اجرای هر آنچه در طراحی داخلی مدنظر بوده است. مواردی که در تعمیر خانه یا آپارتمان انجام می شود تقریبا شامل تمام خدمات ساختمانی است که در زیر به معرفی اجمالی مهمترین آن ها می پردازیم.

  • گچکاری و گچبری
  • لوله کشی
  • سنگ کاری
  • کاشی کاری
  • نجاری و MDF
  • سیم کشی و نورپردازی

گچ کاری و گچ بری :

منطقی است که بعد از تخریب خانه یا حتی وقتی سازه های گچی مانند دیوار یا سقف آسیب دیده باشند، این خدمات انجام پذیرد. خدمات گچکاری و گچبری در حالت کلی به دو صورت نصب ابزار یا گچ کاری معمولی انجام می گیرد.

لوله کشی :

لوله های خانه شما می توانند اصلی ترین باعث نیاز خانه شما به بازسازی باشند. به طور مثال در صورت نشتی یا پوسیدیگی هیچ کاری جز تعویض این لوله ها نداریم. اینجاست که خدمات لوله کشی به کار می آید.

سنگ کاری :

سنگ کاری عمدتا در اجرای شومینه ، آجر لعاب دار و باربیکیو انجام می شود. یکی از خدماتی که بسیار مهم است تا خانه جدیدتان زیبا به نشر برسد. تمامی خدمات دیواردیزاین در سنگ کاری توسط سنگ کاری نوری انجام می شود.

کاشی کاری :

آشپزخانه و سرویس بهداشتی عموما جایی هستند که نیاز است تا خدمات کاشی کاری در آن اجرا شود. انتخاب مصالح درست در کاشی کاری و اجرای درست تر آن می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی خانه شما داشته باشد.

نجاری و MDF :

اجرای کابینت ،کمد دیواری و بوفه های تو کار تماما توسط متخصصین نجاری و mdf انجام می شود. دیواردیزاین تمام تلاشش را کرده تا هزینه های شما را در این بخش کم کند.

سیم کشی و نور پردازی :

تقریبا امروزه همه به این اطمینان رسیده اند که مهم است تا خانه شما نورپردازی درستی داشته باشد. هم بخاطر اثرات روانشناختی آن و هم برای صرفه جویی در مصرف انرژی . اینجاست که متخصصین سیم کشی و نورپردازی خدماتشان را ارائه می دهند.

نقاشی ساختمان ، پتینه کاری و کاغذ دیواری

پتینه کاری ساختمان در تهران

آخرین مرحله در مراحل بازسازی خانه یا آپارتمان ، زیبا سازی خانه است. عمل زیباسازی خانه عمومه به سه طریق نقاشی ساختمان ، پتینه کاری و اجرای کاغذ دیواری انجام می شود. و بعد از این مراحل است که دکوراسیون داخلی خانه اجرا خواهد شد.

در نقاشی ساختمان کیفیت رنگ استفاده شده  و مهارت در رنگ آمیزی بسیار مهم می باشد. این ها همه به متخصصی که خانه شما را رنگ میکند بستگی دارد.

خدمات بازسازی و ارائه خدمات بازسازی خانه و آپارتمان در تهران و مناطق دماوند

تمامی خدمات مذکور در بالا ، توسط دیوار دیزاین در تمامی مناطق کلانشهر تهران و مناطق دماوند مانند گیلاوند،رودهن،بومهن،جابن،آبسرد و دماوند اجرا می شود. دیوار دیزاین تمامی خدمات را از صفر تا صد برای شما انجام می دهد و نیازی نیست نگران پارت های مختلف بازسازی خانه خود باشید. کار با بهترین هاست که بهترین را ارمغان می آورد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *