بازسازی, پتینه و کاغذ دیواری, دکوراسیون, طراحی داخلی, طراحی و زیبایی منزل, نقاشی ساختمان

بهترین کنیتکس کاری در تهران با مدیریت : شهرام جعفری : 09127226142

کنیتکس کاری در تهران

کنیتکس کاری در تهران چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

کنیتکس کاری در تهران

کنیتکس کاری در تهران کاری در تهران

به طور ساده باید در جواب کنیتکس کاری در تهران چیست گفت این یک پوشش رنگی جهانی می باشد و از موادی مانند پرلیت و میک و پنبه نسوز و مواد رنگی تشکیل شده و قدمت آن به بیش از 50 سال می رسد. از ویژگی هایی که کنیتکس کاری در تهران دارد می توان به مقاومت و دوام بالای این رنک اشاره نمود که سبب شده در هر نوع آب و هوایی مانند کشورهای کانادا و مکزیک استفاده شود. و در اثر سرما یا گرما مشکلی برایش پیش نیاید.

از رنگ کنیتکس کاری در تهران به دلیل مقاومتی که دارد بیشتر برای رنگ آمیزی نمای ساختمان استفاده می شود و می توانید برای بازسازی ساختمان روی آن حساب ویژه ای باز کنید. کنیتکس کاری در تهران در مقایسه با انواع دیگر رنگ های ساختمانی زبر می باشد و مانند بقیه صاف و صیقلی نمی باشد و این هم دلیل دیگری است که برای داخل ساختمان و خانه از آن استفاده نمی شود. البته جدا از نمای ساختمان در برخی قسمت ها چون راه پله ها و پارکینگ نیز استفاده می شود.

کنیتکس کاری در تهران

کنیتکس کاری در تهران

امروزه رنگ کنیـتکس یکی از پراستفاده ترین دیوارپوش ها می باشد. این نوع رنگ تا حدودی شبیه بلکا می باشد با این تفاوت که میزان سختی بافت می باشد که کنیتکس کاری در تهران به دلیل استفاده سنگ ریزه در آن بافت سخت تری داشته و در مقابل نیز بلکا به دلیل الیاف سلولزی دارای بافت نرم تری می باشد. رنگ کنیتـکس دارای سه نوع رنگ کنیـتکس روغنی و رنگ کنیتکس کاری در تهران پلاستیک و رنگ کنیـتکس اکرولیک می باشد و هر کدام از این رنگ ها نیز خود دارای سه مدل دانه درشت و دانه متوسط و دانه ریز می باشد. در ادامه به طور مفصل تری این انواع را بررسی می کنیم.

در مورد مدت زمان اجرای کنـیتکس نیز باید گفت اجرای رنگ کنیتکس کاری در تهران برای یک خانه 85 متری حدودا یک روز طول می کشد و بعد از حداکثر 8 ساعت نیز رنگ کنیتکس کاری در تهران نیز خشک می شود و بویی نیز نمی دهد. البته برای اینکه رنگ استحکام نهایی را پیدا کند لازم است بین 15 تا 30 روز صبر کنید و این مدت نیز به محیط و کیفیت رنگ کنیتکس کاری در تهران ارتباط دارد. از ویژگی های کنیتکس کاری در تهران نیز باید به خاصی ضد کپک و ضد قارچ اشاره داشت که بهداشت محیط را فراهم می کند. این رنگ به دلیل طول عمر و ویژگی هایی که دارد می تواند در زمره رنگ های اقتصادی قرار بگیرد. این رنگ نیازی به بتونه و لگیری نداشته و به طور متوسط هر کیلوگرم از رنگ کنـیتکس می تواند مساحتی معادل 5 تا 30 متر مربع را پاسخ گو باشد. اجرای کنیـتکس نیز بسیار سریعتر از روش های دیگر نقاشی می باشد و می توان از کمپرسور یا پیستوله برای اجرای آن کمک گرفت. این رنگ ها دارای 10 تا 15 سال تضمین کیفیت رنگ نیز بوده و تا حدود 8 سال نیز در مقابل نور مقاومت می کنند. این نوع رنگ بافت برجسته ای دارد که به زیبایی بیشتر نیز کمک می کند.

آشنایی با انواع رنگ کنیتکس کاری در تهران

در بالا گفتیم که رنگ های کـنیتکس به سه نوع کنیتکس کاری در تهران روغنی و کنیتکس کاری در تهران اکرولیک و کنیتکـس پلاستیک تقسیم می شوند که هر کدام از این رنگ ها می تواند به دلیل ویژگی های مخصوص خود برای فضاهای خاص مورد استفاده قرار گیرد :

رنگ کنیتکس کاری در تهران روغنی

کنیتکس کاری در تهران

این رنگ از حلال بنزین درست شده است و باید در هر جایی که قصد داریم تا از آن استفاده کنیم نهایت دقت را داشته باشیم تا آتش سوزی رخ ندهد. این رنگ ضد آب بوده و از این رو می توان برای نمای ساختمان آنرا استفاده نمود. همچنین طرح های این نوع رنگ می تواند تا زیبایی نمای ساختمان شما را دو چندان سازد.

رنگ کنیتکس کاری در تهران پلاستیک

این رنگ همانند رنگ کنـتکس روغنی ضد آب نمی باشد و همین عاملی است که نتوان از آن برای نمای ساختمان استفاده شود. این رنگ سریع تر خشک می شود و از آن می توان برای فضاهایی چون لابی ساختمان یا دیوارهای داخلی استفاده نمود که رطوبت کمتری وجود دارد و مشکلی برای کنیتکس کاری در تهران به وجود نمی آورد.

رنگ کنیتکس کاری در تهران اکرولیک

از نظر ساختار کنیتکس کاری در تهران اکرولیک مانند رنگ های کنیتکس کاری در تهران روغنی و پلاستیک است و ترکیبی از ویژگی های آنها را در خود دارد. از همین رو استفاده از این رنگ در مقایسه با اناوع دیگر کنیتکس کاری در تهران بیشتر می باشد. زیرا هم سریعت تر خشک می شود و هم حلال آن آب می باشد. شما می توانید از این نوع رنگ کنیتکس کاری در تهران برای فضاهای داخلی و هم فضاهای خارجی و نمای ساختمان استفاده نمایید. از قابلیت های دیگر این رنگ امکان اجرا روی هر سطحی می باشد و اینکه تنوع رنگ و طرح داشته تا فضای متفاوتی را برای شما ایجاد نماید.

کنیتکس کاری در تهران جلوی تنفس دیوار را نمی گیرد و به طور معمول روزانه حدود 9/4 گرم بخار آب از  آن عبور کرده که این مقدار برای تنفس دیوار مناسب است. این رنگ انعطاف پذیر بوده و از ایجاد ترک بر روی خود جلوگیری می نمایند. پایداری و مقاومت این رنگ در برابر اسید و بازها و همچنین رطوبت بسیار بالا است. شما می توانید کنیتـکس روی هر سطحی همچون نمای و بتن و گچ و چوب و سیمان و فلزات و شیشه و پلاستیک و .. اجرا نمایید.

بررسی مزایا و معایب کنیتکس کاری در تهران نما

رنگ های کنیتکس کاری در تهران دارای مجموعه ای مزایا و معایب می باشد که می تواند بر روی انتخاب شما تاثیر گذار باشد. در این قسمت به بررسی این ویژگی ها می پردازیم تا با آنها بهتر آشنا شوید :

عایق صوت و حرارت : این رنگ عایق حرارتی و یا صوتی نبوده و به همین دلیل به هدر رفت انرژی هم کمکی نخواهد کرد.

صرفه اقتصادی : این نوع پوشش قیمت بسیار مناسی داشته که دلیل آن هم ارزان بودن مواد اولیه و البته بی کیفیت می باشد.

مقاومت و دوام : دوام این نوع رنگ به دلیل مواد اولیه به کار رفته در آن بسیار پایین است و نور آفتاب می تواند باعث از بین رفتن آن شود.

طرح های متنوع : طرحهای متنوع کنیتکس کاری در تهران می تواند نمای متفاوت و زیبا را برای شما به همراه داشته باشد.

جرم پذیری : این نوع پوشش جرم پذیری بالایی دارد و در زمان کمی طرح و رنگ کنیتکس کاری در تهران از دست می رود.

سرعت اجرا : سرعت اجرای کنیتکس کاری در تهران به دلیل ساده بودن مراحل بسیار بالا می باشد.

وزن : وزن این نوع پوشش به خاطر نوع مواد اولیه موجود در آن بسیار پایین می باشد.

تنوع رنگ : تنوع رنگی پوشش کنیتکس کاری در تهران به دلیل عدم استفاده از تکنولوژی خاصی بسیار بالا می باشد.

آتش سوزی : در رنگ کنیتکس کاری در تهران از مواد آتش زایی استفاده شده که در صورت آتش سوزی می تواند به شعله ور شدن آن کمک نماید.

بیان تفاوت رولکس و کنیتکس کاری در تهران

بیشتر بخوانید : قیمت پتینه کاری در محمود آباد

رولکس نیز نوعی از رنگ کنتکس می باشد که دارای بافت نرم تری نسبت به کنیـتکس می باشد. رولکس در مقاومت مشابه کنـیتکس می باشد و می تواند برای نمای ساختمان بسیار مناسب باشد. البته اجرای رولکس با کنـیتکس تفاوت دارد. رولکس را در چند مرحله اجرا می کنند و در طراحی آن نیز از چند نوع رنگ استفاده می شود.

مراحل اجرای کنیتکس کاری در تهران دیوار و سقف

  1. آماده کردن سطح زیرین برای شروع کار
  2. اگر سطح زیرین رنگ پلاستیک خورده است باید قبل از اجرای کنیتکس کاری در تهران از پرایمر آستری استفاده نمایید
  3. سطح مورد نظر نباید هیچ گونه گرد و غباری داشته باشد
  4. ترک ها و خوردگی ها را باید با گچکاری یا سیمان کاری درست کنید
  5. کنیتکس کاری در تهران را با آب در یک سطل مخلوط نموده و با کمک همزن آن را وز دهید
  6. و در انتها با کمک پیستوله رنگ کنیتکس کاری در تهران را بر روی سطح مورد نظر بپاشید

خوب امیدواریم تا به خوبی توانسته باشیم رنگ کنیتکس کاری در تهران را شرح و ویژگی های آن و موارد استفاده را برای شما شرح دهیم. دیوار های شما می تواند با پوشش کنیتکس کاری در تهران متفاوت به نظر برسد. شما می توانید در سایت دیوار دیزاین از مقالات دیگری که در این رابطه نوشته شده است استفاده نمایید تا اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *