بازسازی

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی ( حمام و دستشویی )

یکی از مهمترین خدمات بازسازی خانه ، بازسازی سرویس بهداشتی خانه حساب می شود. این قسمت از خانه جز محیط هایی است که بیشتر درگیر رطوب و تخریب های ناشی از آن قرار می گیرد. همچنین سرویس بهداشتی خانه باید به گونه ای باشد که حس آرامش و تمیزی را به ساکنان خانه منتقل کند. عموما سرویس بهداشتی خانه ها به دو حالت ساخته شده اند. برای خانه هایی نسبتا معمولی  و بزرگ ، حمام و دستشویی جدا و برای مکان های کوچک ، حمام و دستشویی در هم.

اینکه کدام حالت بهتر است، واقعا بستگی به مساحت خانه دارد و قطعی نیست. چیزی که مهم است و تفاوت را رقم می زند ، نوع اجرا و خلاقیت دیزاینر در طراحی این مکان هاست. سرویس های بهداشتی علاوه بر کاشی کاری و سنگ کاری هایی که دارند ، در زیبایی ،به انتخاب شیر آلات وابسته اند. به گونه ای که بیشتر مواقع نوع و مدل شیرآلاتی که انتخاب می شوند ، نوع طراحی لازم را ، دیکته میکنند. البته این دیکته کردن بدین معنا نیست که قطعا یک طرح برای یک مدل شیرآلات جواب است ، این دقیقا به تسلط و خلاقیت طراح ربط دارد.

انتخاب شیرآلات سرویس بهداشتی

امروزه بیشتر کارخانه های تولید کننده این شیرآلات، طرح های زیبایی را ارائه می دهند. بعضی جاها بسته به مهارت طراحان خود و بیشتر جاها هم بسته به کپی برداری از برند های مطرح جهانی.

مهم این است که شما اگر به طرح های مختلف نگاه بیاندازید ، تقریبا بیشتر آنها را می پسندید. این جا باید به گونه ای سخت گیر باشید. طوری که انتخاب خود را به ابزاری که مطابق با اندازه ها و طرح کلی خانه شما باشد ، پیوند بزنید. مثلا وان های حمام نسبتا بزرگ یا دو تیکه که هم حس خوبی به فرد می دهد و هم زیبا هستند ، در هر جایی قابل اجرا نمی باشند. یا در خانه ای که بقیه جاهای آن مطابق با طراحی های مدرن انجام شده است، خوب نیست که طرح شیرآلات ما، سنتی یا به قول معروف سلطنتی باشند. مثلا در خانه ای که طراحی داخلی آن با رنگ های بنفش و سفید انجام شده ،درست نیست شیرآلات خانه طلایی باشند.

به همین سادگی ، شما انتخاب های خودتان را بسیار محدود کردید. الان وقتی است که مطمئنید هیچ گونه انتخاب شما باعث از دست رفتن زیبایی خانه تان نخواهد شد. پس یکی از مهمترین چیز ها در بازسازی سرویس های بهداشتی یا به اصطلاح حمام و دستشویی ،انتخاب شیرآلات مصرفی این مکان می باشد.

شیرآلات سرویس بهداشتی
بازسازی دستشویی

تخریب سرویس بهداشتی ( حمام و دستشویی )

اغلب تصمیم به بازسازی سرویس بهداشتی ، به این دلیل است که این قسمت از خانه نیاز به تخریب دارد. گاهی به دلیل نشتی آب و گاهی هم به دلیل پوسیدگی لوله ها یا حتی وقتی که سال ساخت مال خیلی گذشته باشد.

پس اغلب اولین کاری که نیاز است ، تخریب سرویس بهداشتی می باشد. تخریب این مکان در خانه باید بسیار با دقت و ظرافت انجام پذیرد. همچنین باید تمام ریسک ها در نظر گرفته شود. چون امکان دارد تخریب این مکان باعث بوجود آمدن خسارت های زیادی بشود. مخصوصا اگر خانه ای که سرویس بهداشتی آن مورد بازسازی قرار میگیرد، در طبقات بالای یک ساختمان باشد. اینجاست که متخصصان وارد ماجرای بازسازی خانه شما می شوند. هر چند اموری مانند این ساده به نظر می آیند ، ولی مطمئنا نیاز است تا توسط متخصصین با تجربه انجام پذیرند.

همچنین برخی اوقات بسته به صلاحدید طراح داخلی و صاحب خانه نیاز است تا حمام و دستشویی در بازسازی ، ادغام شوند یا جدا شوند. اینجاست که متخصص تخریب باید بداند چه کارهایی را باید انجام دهد و چه کار هایی را نه. صد البته تخریب باید بسته به طرح نهایی که می خواهد اجرا شود ، انجام پذیرد.

تخریب سرویس بهداشتی
تخریب دستشویی

اجرای بازسازی سرویس بهداشتی

بعد از اینکه مراحل مهم قبلی انجام پذیرفت ، حالا باید چیزی که در نظر داریم اجرا شود. یعنی بازسازی نهایی سرویس بهداشتی ( حمام و دستشویی )

اگر از اول طرح شما توسط یک دیزاینر انجام گرفته باشد ، کار سختی را در پیش ندارید. ولی اگر خودتان این بخش را انجام داده اید. بستگی به میزان تبحر و مهارت بازساز دارد که چگونه انجام شود.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، یکی از مهمترین موارد ادغام حمام و دستشویی بیا هم یا در برخی مواقع منفصل کردن این ها می باشد. البته این در اصل به شکل نقشه کشی داخل خانه شما و به مساحت مکانتان بستگی دارد. اداغ حمام و دستشویی در بازسازی سرویس بهداشتی وقتی انجام می پذرید که ، این مکان شما کوچک هستند و احساس خفگی به ساکنین می دهند. آن موقع است که ادغام این دو باعث باز شدن فضای بیشتری می شود. منفصل کردن هم دقیقا در مواقع برعکس بالا انجام می پذرید.

باید بدانید که مهم است تا کسی که خانه شما را بازسازی میکند ، همانچیزی را اجرا کند که شما در ذهنتان داشتید. حالا یا به خلاقیت خودتان یا دستور طراح داخلی تان.

بازسازی سرویس بهداشتی تهران

بازسازی سرویس بهداشتی در تهران

با توجه به توضیحات بالا اگر دوست دارید سرویس بهداشتی خانه تان را بازسازی کنید. باید بگویی که نگران نباشید، گروه دیواردیزاین تمام خدمات بازسازی سرویس بهداشتی در تهران را ارائه میدهد. کافیست یک نگاه گذرا به نمونه کار های دیواردیزاین و صفحه اینستاگرام ما بیاندازید. بسادگی متوجه خواهید شد که ما بهترین مرکز بازسازی خانه در تهران و البته مناطق دماوند هستیم.

بازسازی سرویس بهداشتی در تهران و دماوند و مناطق مختلف آن ها جز خدمات متعارف ماست.

بازسازی در سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،کامرانیه،نیاوران،اقدسیه،پردیس،مینی سیتی،جنت آباد و دیگر مناطق در هر زمانی که بخواهید در دسترس شماست.

همچنین خدمات ما مناطق مختلف دماوند از جمله رودهن،بومهن،دماوند،گیلاوند،جابن و غیره را نیز پوشش می دهد.

???? ?? ????

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *