بازسازی

بازسازی خانه و آپارتمان در جنت آباد

بازسازی خانه در جنت آباد

بازسازی خانه ، آپارتمان ، ساختمان و منزل در جنت آباد تهران

جنت آباد یکی از مناطق بزرگ تهران محسوب می شود که در شمال غرب تهران است. بازسازی خانه و آپارتمان در این منطقه یکی از خدمات پرطرفدار بشمار میرود. دلیل این اصل هم این است که این منطقه به دلیل آب و هوای مناسب و جغرافیای شهری در حال توسعه روزافزون است. به طوری که مطمئنا جنت آباد در چند سال بعدی جز مناطق بالانشین تهران خواهد بود.

گروه بازسازی خانه و آپارتمان دیواردیزاین خدمات خود را در منطقه جنت آباد ارائه می دهد. این منطقه به دو قسمت جنت آباد شمالی و جنت آباد جنوبی ، تقسیم می شود. هم چنین ما خدمات نقاشی ساختمان را نیز در این مناطق ارائه می دهیم.

بازسازی آپارتمان در جنت آباد

روند ارائه بازسازی خانه و آپارتمان در جنت آباد

برای سفارش بازسازی و هم چنین اطلاع از زمان و هزینه بازسازی خانه و آپارتمان در جنت آباد، میتوانید با شماره درج شده در وبسایت تماس بگیرید. البته در حالت کلی تامین مصالح و ابزار لازم برای بازسازی بر عهده خود گروه دیواردیزاین می باشد. همچنین طراحی داخلی خانه و آپارتمان نیز برای صرفه جویی در هزینه ها توسط گروه دیوار دیزاین انجام می شود. ما تمام سعیمان را می کنیم که در هزینه های صرف شده شما صرفه جویی شود. چراکه دلیل اصلی بازسازی اغلب به صرفه بودن آن نسبت به ساخت از نو می باشد.

تخریب خانه و آپارتمان در جنت آباد

ما همیشه توصیه می کنیم برای تخریب بهتر است اینکار بر عهده متخصص باشد. ولی اگر یقین دارید بخشی از تخریب قبل از بازسازی را خودتان میتوانید انجام دهید،اینکار بلامانع است. البته تیم دیواردیزاین تخریب را نیز در جنت آباد انجام میدهد.

بازسازی ساختمان جنت آباد

نمونه کار بازسازی این بخش

در تصاویر موجود در این صفحه ، شما نمونه کار های مختلف بازسازی خانه و آپارتمان در جنت آباد شمالی را مشاهده کنید. این کار در تاریخ 1400/11/6 شروع شد و کل روند بازسازی 8 روز طول کشید. این نمونه کار شامل خدمات مختلفی از جمله نقاشی ساختمان، طراحی داخلی،پتینه کاری،نورپردازی و کاشی کاری بود.

نقاشی ساختمان در ولنجک

حداکثر زمان شروع کار ما به بازسازی بعد از سفارش کار توسط شما همشهریان عزیز، چهار روز کاری می باشد. دلیل این امر نیز زمان قابل صرف برای طراحی داخلی می باشد که برخی اوقات کمتر از 2 روز طول می کشد. شما برای دیدن باقی نمونه کار های ما میتوانید به صفحه نمونه کار ها یا پیج اینستاگرام مدیر دیواردیزاین مراجعه کنید.

???? ?? ????

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *