آخرین مطالب

بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم؟

بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم؟

بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم؟

یا

بازسازی خانه چگونه شروع می شود؟

اگر سوالتان این است که بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم ؟ یا بازسازی خانه چگونه شروع میشود؟. باید بگوییم که جواب این سوال در شرایط مختلف متفاوت است.

مانند دیگر پروژه های مربوط به ساخت و ساز خانه ، بازسازی خانه نیازمند برنامه ریزی درست و دقیقی می باشد. ولی آن حسی که خانه و محیط زندگی جدید به شما میدهد ، تمامی زحمات برنامه ریزی را توجیح می کند.

اولین کاری که در شروع به بازسازی مهم است ، پیدا کردن نقاطی است که نیاز است بازسازی از آنجا شروع شود.

چگونه اولین نقطه برای بازسازی خانه را پیدا کنیم؟

بنگاه های املاک اغلب وقتی میخواهند خانه ای را برای اجاره یا فروش ، فایل کنند ، ذکر میکنند که این خانه نیاز به بازسازی دارد. پس بازسازی خانه دو دلیل موجه دارد. یک اگر میخواهید آنجا زندگی کنید ، نیاز است تا آرامش روحی و روانی داشته باشید. دو اگر میخواهید بفروشید یا اجاره بدهید ، بنابراین بازسازی در صورت نیاز یک امر واجب است. البته اگر هدفتان زندگی در آن مکان باشد ، قطعا در هزینه بازسازی خود، بی پروا تر خواهید بود. حال برای شروع بازسازی اولین و مهمترین کار این است که بدانید ، دوست دارید نتیجه کار چگونه باشد. آیا بدنبال خانه ای با دکوراسیون مدرن هستید یا طراحی کلاسیک را بیشتر می پسندید؟

اینجا هست که شما تقریبا درمی یابید که ، نتیجه نهایی تقریبا چه شکلی خواهد شد. اگر خودتان را آنقدر توانا در زمینه طراحی میدانید ، نکاتی که در ذهنتان هست  را کامل بنویسید. ولی اگر طرح نامتعارفی در ذهنتان هست یا اصلا ایده خاصی ندارید ، حتما با یک مشاور طراحی خوب تماس بگیرید. گروه دیواردیزاین ، خدمات مشاوره رایگان طراحی و بازسازی خانه را به شما ارائه می دهد. بعد از آن که طرح نهایی خانه خودرا انتخاب کردید ، باید بسنجید که بخش های مختلف چقدر کار دارند. اغلب پروژه های بازسازی خانه در تهران یا دماوند ، عمده تغییراتشان در آشپزخانه یا اتاق پذیرایی می باشد. اگر طرح شما هم این مشخصات را دارد ، پس نقطه مناسب برای شروع بازسازی همین نقاط خانه است.

در شروع به بازسازی خانه چه چیز هایی مهم است؟

همانطور که گفتیم طراحی چیزی که در ذهنتان است، مهمترین کار است. ولی بعد از آن باید دقت داشته باشید که چه خدماتی جز به جز در خانه شما قرار است انجام شود. تخریب، لوله کشی ، گچکاری،کاغذ دیواری،نقاشی ساختمان و . . .

این ها و خیلی موارد دیگر خدماتی هستند که در بازسازی خانه انجام می شوند. بعد از آنکه این خدمات را شناختید ، باید متخصصین مورد نظر خود را پیدا کنید. چرا که اگر این خدمات توسط متخصص بازسازی خانه انجام نشود ، نتایج مطلوبی نخواهد داشت. همچنین در لحاظ کردن این موارد ، این نکته را هم در نظر داشته باشید که پتانسیل تامین مواد و مصالح خانه شما چقدر است. مثلا فاصله خانه شما تا مرکز خرید لوله یا سیم برق چقدر میباشد. چرا که اگر این ها را ندانید امکان دارد در هزینه بازسازی شما تاثیر بسیار نا متعارفی بگذارد.

بازسازی آسان و کم هزینه

همه موارد و مطالبی که در بالا ذکر شد ، جز امور حیاتی در بازسازی خانه شما است. ولی امکان دارد شما نه وقت این کار ها را داشته باشید نه در خودتان این توان را ببینید. در این صورت نیز جای هیچ نگرانی ای نیست. اگر با ید مجموعه کامل بازسازی خانه مانند دیوار دیزاین وارد قرارداد کاری بشوید. تنها کاری که باید بکنید این است تا کلیل های مکان مورد بازسازی را تحویل نماینده شرکت بدهید و در تاریخ معین شده دوباره کلید خانه بازسازی شده تان را بگیرید. و شروع به زندگی جدیدتان در این محل بکنید.

دیوار دیزاین خدمات بازسازی خانه در تهران و دماوند را به شما ارائه میدهد. بهترین مرکز بازسازی خانه که تمامی خدمات را در بر میگیرد. مهم نیست شما اهل کجای تهران یا دماوند هستید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید و شاهد برترین نتایج در بازسازی خانه خودتان باشید.

همچنین شما می توانید برای دیدن نمونه کار های ما به پیج اینستاگرام دیواردیزاین نیز مراجعه کنید.

???? ?? ????

2 thoughts on “بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم؟

  1. ترانه سعیدی گفت:

    ممنون از مشاوره آقای جعفری خیلی با حوصله وبا صداقت هستن
    انشالله موفق باشن

    1. مدیر گفت:

      ما افتخار می کنیم که مشتریان خوبی مانند شما داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *