بازسازی, طراحی و زیبایی منزل, نقاشی ساختمان

بازسازی خانه در نارمک ، نظام آباد و سبلان

بازسازی خانه در نظام آباد

بازسازی خانه در نظام آباد ، بازسازی خانه در نارمک، بازسازی خانه در سبلان

بازسازی در شرق تهران به دلیل بافت انبوه فرسوده ، همیشه جز پرتماس ترین مناطق برای سفارش بازسازی است. بازسازی در نظام آباد، نارمک و سبلان نیازمند تیمی مسلط و با سابقه در این زمینه است. همچنین این خدمات در دیگر محله های این منطقه انجام می شود. مانند وحیدیه،تسلیحات،مجیدیه و . .

سوابق کاری ما در این مناطق سابقه طولانی دارد. بافت این مناطق به دلیل قدیمی بودن و درهم بودن با بافت جدید، تقریبا همیشه مورد نیاز بازسازی است. اگر محل زندگیتان در شرق تهران و این مناطق است ، با ما تماس بگیرید. ما آماده اجرای پروژه بازسازی خانه شما هستیم.

پتینه کاری در نارمک

ایده های بازسازی خانه

مهمترین بخش بازسازی خانه ، بخش طراحی آن است. مهم نیست شما یک خانه جدید با طراحی مدرن میخواهید یا طراحی سنتی. هر طرحی میتواند در متراژ های مختلف اجرا شود. فقط کافی است ، بتوانید متریال های درست را انتخاب کنید. البته کار با تیم درست و کاربلد مهم تر است. همچنین یکپارچگی در طراحی و اجرای بخش های مختلف خانه نیز خیلی مهم است. اگر یکپارچگی در خانه شما احساس نشود. محیط خانه شما نخ نما به نظر می رسد. همچنین رنگ آمیزی خانه نیز مهم است. این بخش که بر عهده ی نقاشی ساختمان است باید با ظرافت خاصی انجام شود. گستردگی رنگ های اعمال شده و ارائه از طرف نقاش ساختمان هم باید بدرستی انجام شود.

رنگ های ساختمانی

دیواردیزاین در نارمک، نظام آباد، سبلان

اولین مناطقی که ما خدماتمان را شروع کردم این مناطق است. بازسازی خانه در مناطق شرقی از جمله نظام آباد،نارمک،سبلان را به ما بسپارید. در سریع ترین زمان و با بهترین قیمت را به ما بسپارید. سعی می کنیم تمام ایده های بازسازی شما را پیاده کنیم.

بازسازی در نارمک
بازسازی در سبلان

برای دیدن بقیه نمونه کار های ما علاوه بر صفحات وبسایت میتوانید از دیدن اینستاگرام ما نیز بهره مند شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *